Kredyt Dom 24 jako partner Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych CONCORDIA oferuje i poleca produkt Concordia Plus. Concordia Plus to pakiet ubezpieczeń majątkowych, chroniący Twój dom, mieszkanie od najczęściej występujących zdarzeń, takich jak: pożar, zalanie czy kradzież. Dzięki ubezpieczeniu uzyskasz również środki finansowe w przypadku zniszczenia sprzętów domowych. Concordia Plus zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z OC w życiu prywatnym, a także w wyniku NNW oraz Ochronę Prawną. Concordia Plus to idealny pakiet ubezpieczeń dla Twojego domu, mieszkania.

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie?
Ubezpieczenie skierowane jest do każdego, kto poszukuje solidnego zabezpieczenia członków rodziny oraz swojego majątku.

Korzyści dla Ciebie

  • Zabezpieczenie domu, mieszkania i jego wyposażenia, a także domków letniskowych, obiektów małej architektury, kolektorów słonecznych, czy siłowników do bram.
  • Ochrona od zdarzeń losowych przez cały rok, np. uszkodzenie rynny pod ciężarem śniegu w zimie.
  • Odpowiedzialność Concordia za koszty poszukiwania szkody, gdy nie jest znana jej przyczyna.
  • Pokrycie kosztów lokalu zastępczego, jeśli w wyniku nieprzewidzianego zdarzenia w Twoim domu, mieszkaniu nie można zamieszkać.
  • Pomoc specjalisty np. hydraulika, elektryka oraz pokrycie kosztów jego dojazdu i robocizny.
  • Ochrona w ramach OC obowiązująca na terenie Europy (obejmuje czynności życia codziennego i nieruchomości).
  • Możliwość ubezpieczenia kilku nieruchomości na jednej polisie.

 

Co zabezpiecza umowa ubezpieczenia?

 Pakiet Concordia Plus obejmuje następujące ubezpieczenia:
- od ognia i innych zdarzeń losowych
- od kradzieży z włamaniem i rabunku
- oszklenie zewnętrzne i wewnętrzne od stłuczenia
- następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW)
- odpowiedzialność cywilna (OC) w życiu prywatnym
- Ochrona Prawna (OP)

Dobre rady

  • Pamiętaj, że suma ubezpieczenia powinna być jak najbardziej zbliżona do faktycznej wartości mienia, które ubezpieczasz – pomoże Ci to uniknąć rozczarowania przy wypłacie odszkodowania.
  • Dbaj o bieżącą konserwację oraz zabezpieczenie majątku we własnym zakresie. Coroczne przeglądy pieca czy instalacji kominowej lub naprawa przeciekającego dachu należą do obowiązków posiadacza domu. Jeśli przyczyną szkody będzie ewidentne niedopilnowanie konserwacji przez właściciela, Concordia może ograniczyć lub odmówić wypłaty odszkodowania.
  • Chroń nie tylko swój majątek, ale także mienie i życie osób, które mogą ucierpieć w wyniku podejmowanych przez Ciebie działań. Nieumyślne wybicie szyby w oknie sąsiada, przypadkowe zderzenie z inną osobą podczas jazdy na nartach kończące się urazem, zalanie mieszkania sąsiada i wiele innych pokryje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Chcesz poznać szczegóły oferty?
Umów się na spotkanie z naszym doradcą, który bezpłatnie pomoże dobrać odpowiedni dla Ciebie wariant ubezpieczenia. Skontaktuj się z nami.